top of page

Su Tesisat Arızaları

 

Su tesisatı borusunda arıza bulma hizmetini sağlayan bir çok firmaya rastlamak mümkündür. Borunun dayanıklılığını kaybetmesi sonucu meydana gelen su tesisatı arızaları, suyun deliklerden dışarı çıkmasına neden olur.

Su tesisatı arızasını belirledikten sonra su tesisatına zarar vermeden, hiçbir yeri kırdırmadan su kaçaklarına son verebilirsiniz. 7/24 istediğiniz her an işinde profesyonel su tesisatçısına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat politikaları sunan firmalar sizlere yaptıracağınız tadilat ve tamirat işlerinizde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. 

Su sızıntılarının birden fazla nedeni olabilmektedir. Su borularının içinden geçen suların kireçlenmiş olması, zamanla eskiyen su tesisatı borusu, ana giderlerde biriken kıl, saç, taş gibi cisimlerin toplanarak tıkanıklıklara yol açması sizlere büyük sıkıntılar yaşatır. Borularda su sızıntıları ve tıkanıklıkların boyutu ilerlemeden önlemi alınmalıdır.

Tesisat arızalarında su tesisatı arızası buldurmak için çağırdığınız tesisatçı, su kaçağının temiz su tesisatından veya atık su tesisatından kaynaklandığını belirlemeye başlar. Arıza pis su tesisatında ise sorun daha büyüktür. Cihazlı tesisatçılar tarafından tesisat görüntüleme sistemiyle borularda kırık ve çatlak aranmaya başlanır.

Nadirde olsa bazen atık su giderleri ustaları yanlış yönlendirebilir ve tam olarak nereden kaynaklandığını anlayamayabilirler. Sizin banyodan veya mutfaktan kaynaklanan sorunların tamiratı kısa sürede gerçekleştirilir.

Tadilat işlemlerini gözünüzde büyütmeyin. Temiz veya pis su giderlerindeki kaçağın yerini belirlemek için doğru firmayla çalışmak sorunu halletmenizi sağlayacaktır. Bahsettiğimiz kaçak tespiti hizmetini sizlere sağlayacak olan firmamız, sizlerin
bir telefonu ile bütün İstanbul‘da hizmet vermektedir.

Termal kamerayla banyo sıcak su tesisatındaki sızıntıyı, ısıya duyarlı makinemiz ile ustalarımız bulmakta, su tesisatındaki çatlağı ise, ustalarımız akustik dinleme aletleri ile etrafa zarar vermeden bulur. Su sızıntısının yerini belirlemek için cihazlı tesisatçıları tercih etmeniz de fayda var.

Duvar içerisinde hiç bir şekilde fayans, duvar kırmadan, dökmeden etrafa zarar vermeden kaçak tespitini ve onarımını gerçekleştiririz. Uzman kadromuzla beraber teknoloji ekipmanlarımız ile konut – iş yeri – sanayi tesisi – okul – hastane – villa – daire hizmet vermekteyiz.

Kalorifer tesisatlarındaki sızıntı ve kaçaklar kırmadan dökmeden onarılır. Evinizde su kaçıran borularınız kırmadan dökmeden tespit edilir ve ardından tamir edilir. 

Evinizde tıkanan tuvalet mutfak, lavabo ,kanal açma, pis su tıkanıklığı gibi arızalarını 7/24 arayabileceğiniz firma olarak hizmet sağlamaktayız.

termal-kamera.jpg
bottom of page